15 серпня в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» поховали з почестями загиблого героя - молодшого сержанта Збройних сил України Смирнова Олександра Валерійовича. Міський голова Дмитро Биков проголосив прощальну промову: «Право жити у вільній суверенній державі виборюють наші захисники, які віддають найдорожче – своє життя. Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого земляка – молодшого сержанта Збройних сил України Смирнова Олександра Валерійовича. Народився Олександр 15 червня 1991 року в місті Комсомольську. У 2006 році після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №6 продовжив навчання у Комсомольському політехнічному технікумі, де здобув кваліфікацію гірничого техніка-електромеханіка. У 2015 році закінчив Національний гірничий університет, де здобув кваліфікацію інженера-електромеханіка гірничого. Працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті електромеханіком автоматизованих систем управління технологічним процесом. 12 березня 2022 року мобілізований на російсько-українську війну. Нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України», у листопаді нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Проходив навчання – базовий курс за спеціальністю розмінування в Іспанії, а також вишкіл штурмових саперів у Німеччині. 11 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання командир відділення молодший сержант Збройних сил України Олександр Смирнов героїчно загинув у районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області. Світла й вічна пам’ять про подвиг Олександра Смирнова назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України. Слава Україні!»

Героям Слава!