02 лютого на міському кладовищі зібралися представники громади на чолі з міським головою Дмитром Биковим щоб віддати шану й попрощатися із загиблим воїном солдатом ЗСУ Рискалем Русланом Анатолійовичем. У прощальній промові очільник громади проголосив: «Жорстока і кривава війна забирає життя наших земляків. Сьогодні ми проводжаємо в останню путь солдата Збройних сил України Руслана Рискаля. Народився Руслан 11 вересня 1995 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів НВК імені Л.І.Бугаєвської навчався в Комсомольському професійному будівельному ліцеї, де здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів, водія автотранспортних засобів категорії «С». У 2014-2015 рр. працював на Єристівському гірничо-збагачувальному комбінаті. Потім на підприємстві «Рижівський гранітний кар’єр». Із 2021 року працював у Комунальному підприємстві «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Цього ж року Руслан розпочав заочне навчання в Політехнічному коледжі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю «Автомобільний транспорт». 2 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 18 січня 2024 року під час виконання бойового завдання гранатометник аеромобільної роти солдат Збройних сил України Руслан Рискаль був тяжко поранений у населеному пункті Білогорівці Луганської області. 27 січня 2024 року у Вінницькому військовому госпіталі від уражень, несумісних із життям, Руслан відійшов у вічність. Світла й вічна пам’ять про Руслана Рискаля назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Рискаля Руслана Анатолійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».