Вадим Мотієнко загинув, захищаючи Україну

23 грудня 2022 року Горішньоплавнівська громада попрощалася із загиблим солдатом Національної гвардії України – оборонцем Маріуполя Вадимом Мотієнком.

У траурній промові міський голова Дмитро Биков сказав: «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь солдата Національної гвардії України, який героїчно загинув, Вадима Олександровича Мотієнка.

Вадим народився 20 лютого 2002 року в селі Кустолово-Суходілка Машівського району Полтавської області. Після закінчення 9 класів Пологівської загальноосвітньої школи вступив до Карлівського професійно-технічного училища, яке успішно закінчив і здобув професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва.

У вересні 2021 року був призваний на строкову військову службу до лав Національної гвардії України.

30 березня 2022 року солдат Національної гвардії України Вадим Мотієнко, вірний військовій присязі, героїчно загинув на території «Азовсталі» у місті Маріуполі Донецької області.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, солдата Національної гвардії України Вадима Мотієнка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Пам’ять про Вадима Мотієнка назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України!

Слава Україні!»

Поховали солдата Національної гвардії України Вадима Мотієнка в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».