22 січня на міському кладовищі відбулося поховання молодшого сержанта Збройних сил України Бутенка Сергія Олександровича. Міський голова Дмитро Биков виступив з прощальною промовою: «Знову гірка звістка прилетіла до нашої громади: на Луганщині загинув наш земляк – молодший сержант Збройних сил України Бутенко Сергій Олександрович. Народився Сергій 25 лютого 1999 року в місті Комсомольську. У 2016 році після закінчення загальноосвітньої школи №2 навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка на хімічному факультеті. Потім продовжив навчання в аспірантурі на кафедрі органічної хімії. Улітку 2022 року, взявши академвідпустку, добровольцем пішов захищати Батьківщину від російських окупантів. Під час служби був нагороджений державними нагородами: нагрудним знаком «Захиснику України», медаллю «Лицарський хрест», відзнаками командира оперативно-тактичного угруповання «Лиман» «Знак доблесті». 12 січня 2024 року, виконуючи бойове завдання, командир інженерно-саперного відділення молодший сержант Збройних сил України Сергій Бутенко героїчно загинув у районі населеного пункту Нововодяне Сватівського району Луганської області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Сергія Бутенка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Героям Слава! Бутенка Сергія Олександровича поховали на кладовищі Горішніх Плавнів із військовими почестями.