У Григоро-Бригадирівці віддали останню шану загиблому на війні герою старшому солдату Збройних сил України Коваленку Олександру Миколайовичу. Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «На російсько-українській війні щодня втрачаємо наших героїв-земляків. Сьогодні ми прощаємося із старшим солдатом Збройних сил України Коваленком Олександром Миколайовичем. Народився Олександр 9 серпня 1985 року в селі Солошине. Після закінчення Солошинської середньої школи, у 2002-2005 роках навчався у Комсомольському  професійному будівельному ліцеї, де здобув професію слюсаря з обслуговування автомобілів, водія автомобіля 3 класу. У 2005-2006 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Із 2006 року працював у комунальному підприємстві «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». У 2019 році пішов на військову службу за контрактом, ставши на захист державного суверенітету й територіальної цілісності України. 9 березня 2022 року в бою за Батьківщину, вірний військовій присязі, командир відділення десантно-штурмового взводу старший солдат Збройних сил України Олександр Коваленко героїчно загинув біля села Топольське Харківської області. Указом Президента України Олександр Коваленко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Пам’ять про подвиг нашого героя-земляка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Коваленка Олександра Миколайовича поховали з військовими почестями на кладовищі села Григоро-Бригадирівки.