16 серпня Горішньоплавнівська громада попрощалася із загиблим бійцем, земляком Сергієм Васильовичем Харламовим.

Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «Майже пів року пройшло з часу повномасштабного вторгнення військового агресора на нашу землю. Кожного дня Україна втрачає своїх найкращих синів і доньок, які ціною власного життя захищають нас від путінських орків. Сьогодні ми проводжаємо за межу вічності нашого земляка, головного сержанта Збройних сил України Сергія Васильовича Харламова.

Сергій Харламов народився 09 січня 1965 року в селі Мар’ївка Полтавського району Полтавської області. Після закінчення загальноосвітньої школи №4 м.Комсомольська вступив до  Комсомольського гірничо-металургійного технікуму за спеціальністю «Агломерація та огрудкування руд», здобувши кваліфікацію техніка-металурга.

Потім проходив строкову військову службу. Після демобілізації продовжив навчання в Ленінградській морехідній школі, а потім чотири роки працював матросом-мотористом Далекосхідного морського пароплавства.

У 1992 році повернувся в місто, працював на дробарній фабриці Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

Із 1995 по 2010 рр. працював у органах внутрішніх справ м.Комсомольська. Паралельно навчався у Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій і управління за фахом «автомобілі та автомобільне господарство».

Із 2010 року працював технічним експертом у ТОВ «Трансавтодіагностика», головним державним інспектором Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті.

Із 2013 року знову працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті на дробарно-збагачувальній фабриці. Із 2016 року обіймав посаду майстра основної виробничої дільниці збагачення.

Незважаючи на свій вік, 05 березня 2022 року пішов на російсько-українську війну. 10 серпня в бою, виявивши сміливість і мужність, загинув біля населеного пункту Кузминівка Бахмутського району Донецької області. Вічна пам’ять про Сергія Васильовича Харламова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України. Слава Україні!»