15 липня Горішньоплавнівська громада провела в останню путь земляка, воїна, героя Дмитра Бєлікова, який загинув 9 липня 2022 року, стійко й мужньо боронячи рідну Батьківщину.

Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «П’ятий місяць іде кровопролитна війна за існування нашої держави. Найкращі, найсміливіші, найвідчайдушніші воїни протистоять навалі путінських орків. На жаль, ми втрачаємо наших бійців, і кожна втрата пече й болить кожному із нас. Сьогодні ми проводжаємо на вічний спочинок земляка, солдата Збройних сил України Дмитра Бєлікова. Дмитро народився 05 грудня 1989 року в Комсомольську. Навчався у спеціалізованій загальноосвітній школі №4, а потім у Кременчуцькій школі-інтернаті імені А.С.Макаренка. Рано залишився сиротою. Із 17 років він навчався в Комсомольському політехнічному технікумі за спеціальністю «Технічне обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів», де здобув кваліфікацію техніка-механіка.  Після завершення навчання працював на підприємствах нашого міста. Із квітня 2017 року продовжив трудову діяльність на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті в цеху безрейкового транспорту водієм автотранспортних засобів. На російсько-українську війну був мобілізований 13 квітня 2022 року. 09 липня 2022 року вірний військовій присязі в бою за Батьківщину, виявивши мужність і сміливість, Дмитро Бєліков героїчно загинув у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. Світла пам'ять про Дмитра Бєлікова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України! Слава Україні!»