26 квітня Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася з бійцем Збройних сил України Володимиром Івановичем Голубом. Міський голова Дмитро Биков у прощальному слові зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого земляка – старшого солдата Збройних сил України Володимира Івановича Голуба. Народився Володимир Іванович 14 березня 1969 року в місті Орджонікідзе, Північна Осетія. У 1986 році закінчив школу. У 1986-1988 роках проходив строкову військову службу. У 1990 році переїхав до Комсомольська, працював на будівельних підприємствах міста. Із 1996 року 27 років працював на підприємствах FERREXPO – на Полтавському і Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах. Одночасно з роботою продовжував навчатися: у 2005 році закінчив Комсомольський політехнічний технікум, а у 2010 – Національний гірничий університет, де отримав кваліфікацію інженера-механіка. У 2015-2019 роках захищав суверенітет і територіальну цілісність України в Донецькій і Луганській областях. У 2016 році нагороджений відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції». У 2021 році повернувся на військову службу до лав Збройних сил України. Так сталося, що у 2022 році син Володимира Івановича – Владислав Голуб, солдат десантно-штурмового батальйону – героїчно загинув у бою на Донеччині. 22 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання старший солдат Збройних сил України Володимир Голуб раптово помер від серцевого нападу в місті Бахмуті. Пам’ять про Володимира Голуба назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Володимир буде похований поруч із могилою сина Владислава. Героям слава! Слава Україні!»Володимира Івановича Голуба поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».