У селі Солошиному громада попрощалася з загиблим головним сержантом Збройних сил України Гордієнком Миколою Борисовичем.  Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові сказав: «Захищаючи Батьківщину на східних рубежах загинув наш земляк – головний сержант Збройних сил України Гордієнко Микола Борисович. Народився Микола Гордієнко 8 серпня 1970 року в селищі Світлогірське. У 1987 році закінчив Світлогірську середню школу. У 1988-1990рр. проходив строкову військову службу в збройних силах. У 1993 році закінчив  Херсонське училище міліції МВС України, де здобув кваліфікацію юриста. Потім тривалий час працював у Кобеляцькому районному відділі Управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області – від дільничного інспектора до оперуповноваженого, капітана міліції. У 2015-2020рр. перебував на військовій службі за контрактом у лавах Збройних сил України. У 2016 році нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», у 2017 році – медаллю «Захиснику Вітчизни». 21 квітня 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну. 7 жовтня 2023 року вірний військовій присязі сапер розвідувального взводу стрілецького батальйону головний сержант Збройних сил України Микола Гордієнко героїчно загинув у районі населеного пункту Золота Нива Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Миколи Гордієнка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»
Гордієнка Миколу Борисовича поховали з військовими почестями на сільському кладовищі Солошиного.