14 лютого Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася із загиблим солдатом Збройних сил України Дмитрієнком Артемом Анатолійовичем. Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «На фронтах кривавої російсько-української війни гинуть наші земляки. Сьогодні ми проводжаємо в останню путь солдата Збройних сил України Артема Анатолійовича Дмитрієнка. Народився Артем 5 лютого 1984 року в Таджикистані. У 1987 році родина переїхала в Україну до Дмитрівки. Після закінчення Дмитрівської загальноосвітньої школи, Артем вступив до Кременчуцького професійно-технічного училища №26, де здобув спеціальність електрогазозварювальника. У 2002-2003 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Працював електрогазозварювальником у НВП «ФЕРОЛІТ», ТОВ «ФЕРРОСТРОЙ». Потім працював у галузі житлового будівництва м.Києва. У вільний час займався громадською діяльністю, вивчав історію, традиції українського козацтва, рідного краю. 22 березня 2022 року пішов добровольцем на російсько-українську війну. У травні був тяжко поранений під Ізюмом Харківської області. Чотири місяці проходив лікування й реабілітацію. Уже у вересні знову повернувся на фронт до своїх побратимів. У листопаді 2022 року Указом Президента України Артем Дмитрієнко за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». 10 лютого 2023 року в бою за Україну гранатометник мотопіхотного батальйону 93 бригади «Холодний Яр», солдат Збройних сил України Артем Дмитрієнко, вірний військовій присязі, героїчно загинув у місті Бахмуті Донецької області. Пам’ять про подвиг Артема Дмитрієнка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»Дмитрієнка Артема Анатолійовича поховали з військовими почестями на кладовищі с. Дмитрівки.