10 жовтня – тяжкий понеділок у Горішньоплавнівській міській територіальній громаді – прощалися із загиблим на російсько-українській війні солдатом Збройних сил України. Поховали Володимира Сергійовича Демкова. Міський голова Дмитро Биков: «У боях із російськими окупантами загинув солдат Збройних сил України Володимир Сергійович Демків. Він здійснив найбільший подвиг – віддав своє життя за свободу й незалежність нашої Батьківщини. Володимир народився 9 січня 1995 року в місті Новий Буг Миколаївської області. Після закінчення 11 класів Новобузького закладу загальної середньої освіти №1 вступив до національного університету імені Михайла Остроградського у Кременчуці. У 2018 році він закінчив магістру за спеціальністю «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». У 2019-2020рр. працював на Полтавському гірничозбагачувальному комбінаті. Після переїзду до Кременчука працював на підприємствах міста. 1 липня 2022 року Володимир був мобілізований на російсько-українську війну. 4 жовтня 2022 року, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, солдат Збройних сил України Володимир Демків героїчно загинув у районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. У складні для держави часи, коли знецінюються слова, у пам’яті людей залишаються реальні справи й подвиги найкращих представників нації. Таким був для нас воїн Володимир Демків. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України! Слава Україні!» Володимира Демкова з почестями поховали на міському кладовищі Горішніх Плавнів на Алеї слави.