Сьогодні Горішньоплавнівська міська територіальна громада прощалася з героєм - молодшим сержантом Збройних сил України Олегом Івановичем Скрипкою. Міський голова Дмитро Биков у промові відзначив: «У боях за Україну загинув наш земляк - молодший сержант Збройних сил України Олег Іванович Скрипка. Чоловік зі зброєю в руках із перших днів захищав рідну землю на російсько-українській війні. Олег Іванович народився 09 червня 1974 року в селі Писарівка Новосанжарського району Полтавської області. Після закінчення 8 класів Кам’янопотоцької середньої школи, вступив до Кобеляцького СПТУ №43, де здобув професію тракториста-машиніста. Першим місцем роботи Олега був місцевий радгосп імені Щорса, де він працював трактористом. У 1992 році він закінчив із золотим значком курси Добровільного товариства сприяння армії, авіації та флоту при Кременчуцькій морській школі за спеціальністю «електромеханік пересувних дизельних електроагрегатів». Потім у 1992-1994рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Після армії працював трактористом у приватному фермерському господарстві, у 1998 році працював на Крюківському вагонобудівному заводі, із  2004 року - на Кременчуцькому автомобільному заводі. У 2005 році приїхав до Комсомольська. Із 2011 року працював уже в нашому місті у ТОВ «Феррострой» і звідси був мобілізований у 2015-2016рр. на захист незалежності й цілісності нашої держави на Сході. Із 2018 року майже безперервно він знаходився на війні, захищав нас від російських загарбників. За роки служби Олег Скрипка нагороджувався державними відзнаками і був шанованим серед побратимів. На жаль, 22 вересня 2022 року молодший сержант Збройних сил України Олег Іванович Скрипка помер в Хмельницькому госпіталі через бойові травмування, які отримав унаслідок артилерійського обстрілу наших позицій у районі населеного пункту Богородичне Донецької області. Світла пам’ять про Олега Івановича Скрипку назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України! Слава Україні! Героям слава!»

Олега Івановича Скрипку поховали з почестями на міському кладовищі Горішніх Плавнів 27 вересня 2022 року.