22 вересня територіальна громада провела в останню путь героя, бійця ЗСУ Олександра Всеволодовича Чугаінова. Міський голова зазначив: «Кожного дня Україна втрачає своїх героїв, але ми не маємо права змиритися з цим. Щоразу це нова трагедія, новий біль. Сьогодні ми прощаємося із нашим земляком, старшим сержантом ЗСУ Олександром Всеволодовичем Чугаіновим.

Олександр народився 10 листопада 1967 року у м.Темрюк Краснодарського краю. Вісім класів закінчив у Комсомольській середній школі №5, потім вступив до Кобеляцького СПТУ №43 за спеціальністю механізатор широкого профілю.

У 1986-1988 роках Олександр проходив строкову військову службу. Так сталося, що зовсім молодим хлопцем опинився в Афганістані, де пройшов сувору школу військового вишколу.

Після армії працював із 1989 року по 2003 рік у Дніпровському рудоуправлінні Полтавського ГЗК, спочатку помічником машиніста бурової установки, а потім машиністом. У 2003 році Олександр поїхав на північ у Красноярський край, працював там близько 10 років за фахом. У 2013 році повернувся на Ferrexpo, працював на Єристівському гірничо-збагачувальному комбінаті машиністом бурової установки.

17 травня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. Через 4 місяці, 17 вересня, у бою з переважаючими силами противника старший сержант Олександр Чугаінов героїчно загинув, захищаючи Батьківщину, біля населеного пункту Клинове Донецької області. Доля Олександра Чугаінова склалася так, як у багатьох українців, які народилися в Радянському Союзі, за межами України, але стали справжніми патріотами, справжніми українцями. Незважаючи на те, що Олександр народився в Росії, спілкувався російською мовою, це не завадило йому стати справжнім українцем, справжнім військовим, справжнім громадянином України, який довів це ціною власного життя. Тому, я вважаю, що не потрібно розділяти, стравлювати українців за ознаками мови, національності або релігії. Це неправильно. Пам'ять про Олександра Чугаінова назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України! Слава Україні!»

Олександра Чугаінова поховали з почестями на Алеї слави на кладовищі Горішніх Плавнів.