22 серпня Горішньоплавнівська громада провела в останню путь загиблого бійця Лопуцька Євгена Миколайовича.

Міський голова Дмитро Биков зазначив: «Сьогодні у нас сумний день, прощаємося із земляком, старшим солдатом Лопуцьком Євгеном Миколайовичем, який загинув у бою на Харківщині, захищаючи нашу свободу й незалежність. Євген народився в Салівці 31 березня 1989 року. Із 1995 по 2006 рік навчався в Салівській загальноосвітній школі, яку закінчив із золотою медаллю. Проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2012 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю «автомобілі й автомобільне господарство», отримавши кваліфікацію інженера-механіка. Працював у ТОВ «Феррострой» інженером із безпеки руху. У 2015-2016 роках захищав суверенітет нашої Батьківщини на Сході. Потім працював на підприємстві «Укрбуд-Сервіс». Із першого дня війни 24 лютого 2022 року пішов на фронт. Майже пів року героїчно захищав цілісність і незалежність України. На жаль, 16 серпня Євген загинув смертю хоробрих поблизу населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області. Вічна пам’ять про Євгена назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України. Слава Україні!»

Лопуцька Євгена Миколайовича з почестями поховали на Салівському кладовищі.