Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради доводить до відома, що наказом Управління державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Полтавській області від 25.03.2024 №331 встановлено заборону на добування (вилов) водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту, а саме:

- у річках (їх частинах) та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) з 01 квітня по 20 травня 2024 року;

- у придаткових водоймах річок з 01 квітня по 30 червня 2024 року.

Також наказом встановлено межі нерестовищ. На території Горішньоплавнівської міської територіальної громади це акваторія від вантажного річкового порту Горішні Плавні (лівий берег) до Тахтаївського кар’єру, включаючи Салівські, Келебердянські, Григоро-Бригадирівські, Солошинські плавні – від корінного берега до форватера та від водозабору Редутського щебеневого заводу, вздовж півострова Крячківський з внутрішніми затоками включно з затокою Барбара до пляжу м. Горішні Плавні.

Любительське рибальство в період весняно-літньої заборони здійснюється відповідно до Правил любительського рибальства, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.09.2022 №700.